Ir šiais metais mūsų įstaigos pedagogai, kartu su ugdytiniais, dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“( https://www.mazujuzaidynes.lt/),
kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, projekto tikslas – didinti vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas.
Nuotolinės pamokėlės įstaigoje vyksta nuo vasario mėn. 1 d. iki kovo mėn.31 d. Vasario mėnesį vyko virtualios fizinio ugdymo pamokėlės – ,,Joga“, ,,Sportuojame su gimnastikos lankais“, ,,Varlytės svajonė, kuri buvo tikra šėlionė“ ir ,,Sportuojame su kamuoliais“. Su nekantrumu pradedame kovo mėnesį ir laukiame naujų užsiėmimų.