Prisijungti!
rainbow

Gegužės 7 d., Panevėžyje vyko didžiausio Lietuvoje darželinukams skirto projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“didysis festivalis, kuriame sportinėse rungtyse jėgas išbandė skirtingų Panevėžio apskrities ikimokyklinių įstaigų komandos. Tai buvo puikiai organizuota šventė mažiesiems olimpiečiams ir jų tėveliams. Pasižiūrėti į šiuos puikius sportininkus ir juos pasveikinti atvyko daugybė garbingų svečių – lankėsi projekto globėja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, olimpietės Simona Krupeckaitė ir Olivija Baleišytė.
Projekto tikslas – ikimokyklinio amžiaus vaikus ne tik supažindinti, bet ir įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą.

Šiame etape taškai nebuvo skaičiuojami, vietos neskirstomos. Visos komandos – nugalėtojos parsivežė asmenines dovanas, medalius, taure
Sveikiname mūsų lopšelio-darželio ,,Genys“ komandą ir mokytojas Dalią su Rasa.

 

ozio_gallery_lightgallery

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.