Prisijungti!
rainbow

Gegužės 2-23 d. ,,Boružiukų”, ,,Aitvariukų”, ,,Saulės zuikučių”, ,,Kiškučių”, ,,Pelėdžiukų”, ,,Nykštukų” ir ,,Smalsučių” grupių vaikai, mokytojai, mokytojų padėjėjai ir kiti darbuotojai dalyvavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro (SMLPC) ir partnerių (LMNŠC) inicijuotoje iniciatyvoje ,,Judanti klasė 2022”. Tai savanoriškas renginys, skirtas didinti vaikų fizinį aktyvumą ir gerinti bendrą emocinę savijautą. Šiuo renginiu buvo siekiama suburti mokyklų bendruomenes bendram tikslui – formuoti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime, gerinti emocinę sveikatą naudojant įvairius judėjimo elementus, didinti bendruomeniškumo jausmą tuo pačiu solidarizuojantis ir palaikant ukrainiečių vaikus. Šios iniciatyvos šūkis ,,Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!”.

Vaikai ir darbuotojai turėjo galimybę įvairiais būdais draugiškai mankštintis, sportuoti, judėti, šokti, šypsotis ir dovanoti vieni kitiems teigiamas emocijas. Buvo pasirinkti realiausi įgyvendinami fizinio aktyvumo būdai: rytinė mankšta, bėgimas apie darželį, žygiai, judrieji žaidimai, grupių šokiai. Tai ypač svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir vystosi. Judėdami vaikai patenkino svarbiausius savo poreikius – fizinius, pažintinius, saviraiškos. Kasdienė fizinė veikla parodė, kad galime būti aktyvūs, stiprūs ir sveiki veikdami drauge.

 

ozio_gallery_lightgallery

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.