Gegužės 26 d. „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupės dalyvavo tradiciniame priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi sporto žygyje ,,Ateik ir įveik – 2022", kuris vyko A. Dauguviečio parke. Šį orientavimosi sporto žygį organizavo mokykla-darželis „Vyturėlis“.
Nužingsniuota iš viso apie 6 km, įskaitant kelią iki parko ir atgal. Ieškota ir surasta 6 gamtos išdaigos. Valgyta skani košė, prisikvėpuota gryno oro. Lengvai pavargta, bet buvo labai šaunu!!!
Tariame AČIŪ organizatoriams už galimybę išbandyti savo jėgas įveikiant trasą, bendravimą ir bendradarbiavimą patiriant džiugias ir teigiamas emocijas.