Prisijungti!
rainbow

Rugpjūčio 29 d. gausus būrys mūsų įstaigos ir skyriaus „Rugelis“ darbuotojų dalyvavo edukacinėje išvykoje į Rokiškio lopšelį-darželį „Varpelis“. Ši edukacinė išvyka – tai mūsų ilgalaikės profesinių kompetencijų tobulinimo programos „Vaiko gerovė – tai bendruomenės lūkesčių ir veiksmų dermė“ III modulio dalis. Lopšelio-darželio „Varpelis“ direktorė Sigita, pavaduotoja Violeta ir kiti darbuotojai svetingai priėmė, pristatė įstaigos istoriją, vidaus ir lauko edukacines erdves, įtraukiojo ugdymo patirtį. Visi kartu dalyvavome diskusijoje „Savivaldos komandų darbo efektyvinimo galimybės darželyje“ ir dalinomės patirtimi.
Viešnagės Rokiškyje metu aplankėme ir Rokiškio krašto muziejų bei dalyvavome edukacijoje „Sūrio kelias“. Pilna įspūdžių, geros nuotaikos ir bendrumo jausmo diena prabėgo nepastebimai. Viešėdami lopšelyje-darželyje „Varpelis“ įgijome praktinės patirties, kompetencijų tobulinimo dalinantis gerąja patirtimi. Džiaugiamės bendradarbiavimu su socialiniu partneriu – lopšeliu-darželiu „Varpelis“ ir nuoširdžiai dėkojame už tokį šiltą priėmimą.

ozio_gallery_lightgallery

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.