Prisijungti!
rainbow

Spalio 14 d. darželio kieme vyko tradicinė rudens šventė „Daržovių puota“. Rudens karalius (mokytoja Sandra) ir karalienė (mokytoja Renata) pasveikino visus su spalvotu rudeniu ir pakvietė į daržovių puotą. Kiekviena grupė buvo pasiruošusi savo pasirinktos daržovės personažo prisistatymą. Visi drauge sudainavo darželio dainą. Kūrybinės ir patirtinės veiklos vyko aikštelės teritorijoje ar pasirinktoje įstaigos kiemo erdvėje.
„Genio darže“ visos grupės sutartu laiku puošė tortą iš įvairiausių daržovių, kurios paskui buvo surinktos ir atiduotos ūkininkui gyvūnams sumaitinti. Dar štampavo vėliavėles ir jomis dekoravo daržo teritoriją. Taip šventiškai atsisveikinta su kaliausėmis iki kito pavasario. Šventės metu visi buvo pakviesti apsilankyti „Daržovių užkandinėje“, kur ragavo įvairių ekologiškų daržovių.
Tyrinėjant, žaidžiant, ir improvizuojant, ugdytiniai išbandė įvairius saviraiškos ir kūrybos būdus. Smagu, kad tęsiamos tradicijos ir atsiranda nauji raiškos būdai, kad į renginį įsijungia visa darželio bendruomenė.  Po renginio  sukurta elektroninė knyga, kuria bus pasidalinta su socialiniais partneriais – Vilniaus rajono Rudaminos lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas“.  

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.