Prisijungti!
rainbow

Pasitikdami Šv. Agotos, Duonos dieną, darželinukai domėjosi duonos keliu senovėje ir dabar, svarstė ar duoną valgyti sveika. Duoną ragavo su varškyte, su žalumynais, česnaku bei medumi. Ne tik ragavo, bet ir į žaidimus įsitraukė: kas „tešlą“ minkė, kas kepaliukus į „krosnį“ pašovė, o prieš mokyklinukai ir tikrą bananų duoną išsikepė.
Lietuvių liaudies išmintis byloja – ­„Duona už auksą brangesnė“. Lietuviai nuo seno garbina ir brangina duoną. Linkime visiems, kad Jūsų namus aplenktų nelaimės, negandos, o Šv. Agotos duonelė suteiktų Jūsų šeimoms daug sveikatos.

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.