Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

2014 m. lapkričio mėn. Biržų rajono pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis organizavo akciją „Skaitome mažiesiems“. Jos metu pagal išankstinį susitarimą pradinių klasių mokiniai su mokytojomis lankėsi ikimokyklinėse įstaigose ir iki 10 min. garsiai skaitė pasirinktus kūrinius. Akcijos tikslas-ugdymas skaitant.

Lapkričio 11 d. (antradienį) ir mus aplankė „Aušros“ vidurinės mokyklos 4a, 4b, 4c klasių mokiniai bei mokytojos: V.Kruopienė, A. Petrusevičienė. Mažųjų skaitytojų laukė pasakos – „Lapė, strazdas ir varna“ „Vilkas ir septyni ožiukai“ „Ilgaūsis plėšikas“ „Maša ir lokys“ „Trobytė“.

Smagu buvo klausytis pasakų mūsų auklėtiniams. Dar smagiau buvo skaitovams, kurie džiaugėsi galėdami skaityti, džiaugėsi apsilankę buvusiame ir kartu pasikeitusiame darželyje ir sutikę pažįstamas auklėtojas. Tokiu būdu visi kartu atsigręžėme į seną, patikrintą ugdymo metodą, t.y. knygų skaitymą balsu. Dėkojame akcijos sumanytojams.