Prisijungti!
rainbow

Kovo 11-ą dieną dalyvavome Biržų pilies kieme organizuotoje akcijoje. Akcijos iniciatoriai – Biržų krašto muziejus „Sėla“ pakvietė įstaigas, bendruomenes, šeimas medžius, augančius mūsų pilies kieme, apjuosti Lietuvos trispalvę ir Ukrainos vėliava simbolizuojančiomis šilkinėmis juostomis. Lopšelio-darželio „Genys“ apjuostą medį pavadinome „Vaikų šypsenų medžiu“. Akciją papuošė mūsų ateities – Biržų darželių auklėtinių pasirodymai. Visus susirinkusius šildė bendrumo, solidarumo, pasitikėjimo vieni kitais, pasididžiavimo savo šalimi jausmas. Dėkojame „Pelėdžiukų“ grupės vaikams už nuostabią dainą, darbuotojams ir tėveliams už buvimą kartu. Tęsdami šią prasmingą pilietiškumo akciją, savo įstaigos kieme Lietuvos trispalvę ir Ukrainos vėliavą simbolizuojančiomis šilkinėmis juostelėmis apjuosėme 3 lietuviškus medžius: liepą, kaštoną ir beržą.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.