Skelbiama atranka ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti (visu krūviu pagal neterminuotą darbo sutartį). Pareiginės algos koeficientas 8,71 – 11,39(pareiginės algos baziniais dydžiais), kuris priklauso nuo profesinio darbo patirties.

Reikalavimai:

1.  Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas pedagoginis išsilavinimas, įgyta ikimokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikacija.

2.  Būti išklausius specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursus pagal

specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos kursų programą.

3. Būti įgijus kompetencijas numatytas mokytojų kompiuterinio raštingumo programų

reikalavimuose.

4.  Puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.

5. Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

1. Aktyvus dalyvavimas projektinėje veikloje.

2. Iniciatyvumas, rengiant ugdytinius konkursams.

Pretendentas privalo pateikti:

1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.

2.  Asmens tapatybę, išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją, pedagoginį darbo stažą

patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas.

3.  Gyvenimo aprašymą.

4. Savo privalumų sąrašą, nurodant dalykines savybes ir įgūdžius.

5. Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentas gali pateikti  dokumentus asmeniškai, siųsti registruotu paštu arba el.

paštu. Jeigu dokumentai siunčiami registruotu paštu, pateikiamos dokumentų kopijos. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami lopšelyje-darželyje „Genys“ (Gimnazijos g. 3, Biržai) iki 2023 m. gegužės 26 d. darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12.45 val. Atrankos būdas - žodžiu (pokalbis).

Pokalbis su pakviestais pretendentais vyks 2023 m. birželio 6 d. 10 val.