Prisijungti!
rainbow
Žolinė – augalų vešėjimo ir derliaus brandumo šventė, minima nuo senų senovės. Vienas šventės papročių – įvairių žalumynų rinkimas pievose, laukuose, darželiuose.. O iš surinktų žolynų yra komponuojamos puokštės, „audžiami“ kilimai. Mažieji geniukai kartu su mokytojomis ir jų padėjėjomis šventės išvakarėse prisiminė ir įtvirtino Žolinės papročius ir tradicijas, šoko lietuvių liaudies ratelius, kūrė kompozicijas iš pievų gėlių, „audė“ bendrą kilimą ir ragavo vaistažolių arbatą su duona ir medumi.
Susipažindami su augalais, jų įvairove, kvapais ir spalvomis vaikai patyrė atradimo džiaugsmą, suteikusį jiems daug džiugių ir vasariškų emocijų. Kartu tai buvo puiki galimybė drauge pabūti jaukioje bendrystėje. Ačiū mokytojai Rimai už šventės vedimą, tėveliams ir įstaigos darbuotojams už parūpintus žalumynus, gėlių žiedus.

ozio_gallery_nano

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.