Prisijungti!
rainbow

Rugsėjo 18-22 dienomis visa Biržų lopšelio-darželio „Genys“ bendruomenė prisijungė prie didžiausios pasaulyje tvaraus judėjimo kampanijos – Europos judumo savaitės. Savaitės eigoje mažieji geniukai keliavo pėsčiomis, žaidė įvairius sportinius ir judrius žaidimus, dalyvavo estafetėse ir kt. Rugsėjo 20 dieną dalyvavome respublikinėje ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos RIUKKPA organizuotoje akcijoje ,,Rieda ratai rateliukai 2023”, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti vaikų fizinį aktyvumą gryname ore, sudominti netradicine veikla, supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis ir su saugaus eismo taisyklėmis, kelio ženklais. Šią dieną pradėjome rytine mankšta lauke, prisiminėme saugaus eismo taisykles ir išbandėme atsivežtas įvairias „ratuotas“ priemones (dviračius, paspirtukus, riedučius, vaikiškus automobilius,  stumdomus karučius, lėlių vežimėlius). Šiemet ratuotų priemonių turėjome kaip niekada daug ir smagu, kad geras oras leido mums aktyviai judėti ne tik darželio teritorijoje, bet ir už jos ribų. Tiek vaikai, tiek darbuotojai patyrė daug džiugių emocijų.


Šią smagią savaitę užbaigėme dalyvaudami renginyje, kuriuo minima Tarptautinė diena be automobilio. Biržų miesto Birutės g. automobilių stovėjimo aikštelėje į įvairias aktyvias veiklas, rungtis kvietė Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras su draugais ir partneriais. Mūsų įstaigą atstovavo „Smalsučių“, „Saulės zuikučių“ ir Nykštukų“ grupių vaikai it kiti darbuotojai. Meninio ugdymo mokytoja Alina kvietė šokti su stepais, mokytoja Dalia – išbandyti ėjimą su netradicinėmis priemonėmis. Aišku smagu buvo išbandyti ir kitas siūlomas aktyvias veiklos. Ačiū organizatoriams – diena tikrai praleista kitaip. Tad judėkime visi laisviau ir aktyviau.

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.