Prisijungti!
rainbow

Tradicinis edukacinis renginys „Rudenėlio spalvos“ įvyko. Visi dalyviai kartu su mokytoja Alina šoko, dainavo, padėjo dailininkui (mokytoja Asta) surinkti pasislėpusias spalvas. Smagiai atsisveikino su kaliausėmis, kurios visą vasarą saugojo daržą. Toliau kūrybinės-patirtinės veiklos persikėlė į vidaus ir lauko erdves (lietu pradėjo lyti...).
Vaikai, dalyvaudami edukaciniame renginyje „Rudenėlio spalvos“ patyrė kūrybinės laisvės, spontaniškos improvizacijos ir kūrybos džiaugsmą.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.