Prisijungti!
rainbow

Spalio 12 d. Biržų kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko LTOK programos „Olimpinė karta“ lėšomis finansuojamo Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“ projekto „Olimpinis ruduo“ sportinės žaidynės. Žaidynėse dalyvavo priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos. Mūsų įstaigą atstovavo „Nykštukų“, „Saulės zuikučių“ ir skyriaus „Rugelis“ priešmokyklinio ugdymo „Bedančių“ grupės.
Sportinio renginio metu savo energiją, gerą nuotaiką, fizines galias vaikai demonstravo rungtyniaudami. Buvo skatinamas fizinis aktyvumas, diegiamos olimpinės vertybės bei plečiamos vaikų žinios apie skirtingas sporto šakas. Visos komandos buvo apdovanotos nugalėtojų taurėmis ir Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktoriaus diplomais.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.