Prisijungti!
rainbow

Jau antrus metus lopšelio-darželio „Genys“ taryba pakvietė įstaigos darbuotojus, vaikučius, jų tėvelius ir darželio draugus prisijungti prie PYRAGŲ DIENOS INICIATYVOS – pasivaišinti ir paremti.
Šių metų pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajonę. O svajonė – įsigyti supynes naujai kuriamoje vaikų poilsio ir pramogų erdvėje.
Pyragus kepė visų grupių tėveliai, darželio darbuotojai. Pačeriaukštės kaimo bendruomenė vaišino spalvotais sausainiais su „Genio“ logotipu. Vakario ir Jokūbo tėveliai Šarūnė ir Vaidas Viederiai visus kvietė ragauti šaltalankių arbatos iš jų šaltalankių ūkio.
Mažieji geniukai labiausiai rinkosi moliūgų keksiukus su baltu šokoladu, keksiukus su spalvotais pabarstukais, sausainius „Juozo avižiniai“, draugystės pyragą, vaflius, žagarėlius.
Mūsų tikslas įgyvendintas – skyrėme laiko stabtelėti, pabūti kartu ir pabendrauti su atėjusiais, pasimėgauti saldžiomis dovanėlėmis ir kvapnia arbata bei prisiminti vaikų svajones...
AČIŪ visiems, visiems, prisidėjusiems prie tokios gražios iniciatyvos.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.