Apie mus

"autobusas

Vizija

Šiuolaikiška, pritaikyta kiekvieno ugdytinio poreikiams, nuolat besimokanti įstaiga, kurioje nuolatinė partnerystė tarp ugdytinio-ugdytojo ir jo tėvų (globėjų) yra ugdymo kokybės garantas.

Misija

Teikti kokybiškas švietimo paslaugas, tenkinti prigimtinius ir ugdymo(si) poreikius pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo(si) programas.

Filosofija

Kiekvienas vaikas-asmenybė ir vertybė; kiekvienas darbuotojas-profesionalas, pasirengęs kaitai; kiekviena šeima-partnerė.

2021 METŲ VEIKLOS TIKSLAI

1. Tikslas. Siekti kiekvieno vaiko olimpiados pažangos, taikant įvairias strategijas ir metodus.

1.1. Uždavinys. Vaiko ugdymo(si) kokybės tobulinimas.

1.2. Uždavinys. Vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo kompetencijos plėtojimas, dalyvaujant įvairiose programose bei kuriant ir tobulinant edukacines erdves.

1.3. Uždavinys. Žmogiškųjų išteklių kompetencijų tobulinimas.

Akimirkos!

• foto

Mums rūpi Jūsų brangiausi!