Korupcijos prevencijos plano ataskaita 2023 m.

Korupcijos prevencijos programa 2023-2025

Korupcijos prevencijos planas 2023-2025

Korupcijos prevencijos plano ataskaita 2022 m.

Korupcijos prevencijos programa 2020-2022

Korupcijos prevencijos planas 2020-2022

Korupcijos prevencijos programa 2018-2020

Korupcijos prevencijos planas 2018-2020

Korupcijos prevencijos komisija

Informacijos apie asmenį surinkimas

Apie pastebėtus galimus korupcijos atvejus galite pranešti:

Jei savivaldybėje ar jos įstaigose susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, prašome pranešti:

Pranešime trumpai ir aiškiai išdėstykite įvykio aplinkybes, nurodykite laiką, vietą, žinomus su aprašoma situacija susijusius asmenis, jų pareigas, žinomus liudytojus. Kartu su pranešimu galite pateikti turimus įrodymus, dokumentus, paaiškinimus ar kitą, Jūsų nuomone, tyrimui reikšmingą informaciją.

Informacijos anonimiškumas ir konfidencialumas garantuojamas. Pareiškėjams pageidaujant ir pateikiant kontaktinius duomenis,jie informuojami apie patikrinimo rezultatus teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais.

PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.
Norintiems anonimiškai pranešti Biržų lopšelio-darželio „Genys“ direktoriui apie galimus korupcijos atvejus skambinti telefonu 8 450 31139 arba skyriaus „Rugelis“ vedėjui telefonu 8 450 46796

Pranešimas gali būti teikiamas anonimiškai. Jeigu Pareiškėjas kreipiasi ne anonimiškai, jam pageidaujant, bus teikiamas grįžtamasis ryšys Pareiškėjo nurodytais kontaktais. Tokiu atveju grįžtamasis ryšys teikiamas per 20 (dvidešimt) darbo dienų terminą (Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo 31 straipsnis, Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklių 30 punktas).