Darželio naujienos

Vyriausybei paskelbus karantiną, vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programas lankys darželius įprastai.

Turi būti laikomasi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų.

Karantinas tęsis nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d.

Karantino laikotarpiu, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų nelankytos dienos bus pateisinamos. Nelankantys priešmokyklinio amžiaus vaikai turės būti ugdomi nuotoliniu būdu (išskyrus atvejus, kada vaikas serga).

Gerb. Tėveliai, tikime jūsų sąmoningumu ir atsakomybe, todėl mandagiai primename, kad visada dėvėtumėte apsaugines veido kaukes, atvesdami ir pasiimdami vaikus. Dezinfekuotumėte rankas. Vaikus atvestumėte į darželį tik sveikus.

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 3 d. Biržų lopšelyje-

darželyje „Genys“ lankytojai aptarnaujami tel. 8 450 31139
Vykdoma lankytojų, kuriems nėra galimybės paslaugas suteikti
nuotoliniu būdu ir paslaugų teikėjų registracija.
Lankytojų asmens duomenys tvarkomi žmonių užkrečiamųjų ligų
profilaktikos ir kontrolės valdymo tikslu.

NUTARIMAS NR. 152

Š. m. spalio 8 d. įstaigos darbuotojai ir vyresnių grupių ugdytiniai dalyvavo akcijoje „Mažoji mylia – 2020“, skirtoje kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Akcijos organizatorius – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.