Darželio naujienos

Lopšelio-darželio ,,Genys“ bendruomenė su entuziazmu priėmė iššūkį dalyvauti sportinėse varžybose ,,Olimpinė mokytojada“, skirtose Mokytojo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 14 ,,Genio“ darbuotojų ( 4 iš jų atstovavo skyrių ,,Rugelis“). Sportininkai dalyvavo baudų metimo, smiginio, badmintono rungtyse ir estafetėse. Komanda pripažinta gausiausia dalyvių skaičiumi. Tai džiugina ir rodo bendruomenės sutelktumą.

Dėkojame organizatoriams už galimybę išbandyti jėgas sporto aikštelėje ir gerai praleistą laiką bendraminčių būryje.

Nuo 2017 m. lopšelis- darželis „Genys“ kartu su partneriais Biržų lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas“, Biržų regioniniu parku ir VŠĮ „Tatulos programa“ dalyvauja projekte „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“. Pagal programą – kalendorinį grafiką numatytos edukacinės – pažintinės išvykos.

Rugsėjo 26 d. ,,Smalsučių“ ir „Nykštukų“ priešmokyklinių grupių vaikai iš pat ryto išvažiavo į parodomąjį ekologinį Arūno ir Daivos Giedrikų ūkį.

Rugsėjo 19 dieną mūsų darželio vaikai su tėveliais buvo pakviesti dalyvauti Biržų lopšelio - darželio „Drugelis“ organizuojamose varžybose „Šauniausia sportuojanti šeima“. Varžybų tikslas - kuo daugiau šeimų įtraukti į aktyvų sportą.

Rugpjūčio mėnesį mūsų lopšelis – darželis sulaukė netikėtų svečių ir staigmenos. Kristina ir Mantas Valužiai mūsų darželiui padovanojo net 50 naujų vaikiškų knygelių.. Direktorės, auklėtojų ir visų vaikučių vardu tariame AČIŪ.

Rugsėjo 3 d. Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko Vežimėlių šventė. Mūsų lopšelis-darželis tapo šventės draugais ir dalyvavo programoje.