Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

 Informacija apie laisvą ikimokyklinio ugdymo mokytojo darbo vietą

Skelbiama atranka ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti (visu krūviu pagal neterminuotą darbo sutartį nuo 2019-09-01).

Adresas: Gimnazijos g. 3, Biržai, el. p. geniukai3@gmail.com, tel. (8 450) 31 139, 861287540

1. Reikalavimai:

1.1.  Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas pedagoginis išsilavinimas, įgyta ikimokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikacija.

1.2.  Būti išklausius specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursus pagal

specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos kursų programą.

1.3.  Būti įgijus kompetencijas numatytas mokytojų kompiuterinio raštingumo programų

reikalavimuose.

1.4.  Puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.

1.5.  Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

2. Privalumai:

2.1.  Aktyvus dalyvavimas projektinėje veikloje.

2.2.  Iniciatyvumas, rengiant ugdytinius konkursams.

3. Pretendentas privalo pateikti:

3.1.  Prašymą leisti dalyvauti konkurse.

3.2.  Asmens tapatybę, išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją, pedagoginį darbo stažą

patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas.

3.3.  Gyvenimo aprašymą.

3.4.  Savo privalumų sąrašą, nurodant dalykines savybes ir įgūdžius.

3.5.  Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

4. Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Pretendentams, kurie

atitiks konkurso skelbime pateiktus kvalifikacinius reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą atrankoje bus išsiųsti el. paštu arba laišku individualiai.

5. Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai, siųsti registruotu paštu arba el.

paštu. Jeigu dokumentai siunčiami registruotu paštu, pateikiamos dokumentų kopijos. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo paskelbimo, įskaitant atrankos paskelbimo dieną, darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 16. 00 val., pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 12.45 val. lopšelio-darželio sekretorei.

Telefonas pasiteiravimui – 867242592

Atranka vyks 2019 - 08 - 01, 10.00 val.

      Šiais mokslo metais Biržų lopšelio – darželio ,,Genys“ priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Nykštukai“ ugdytiniai, kartu su mokytoja Aušra Pliekaitiene, dalyvavo tarptautiniame projekte ,,Pasakyk pasauliui labas“ (angl. ,,Say hello to the world“), kurį inicijavo FINI institutas Radeče (Slovėnija). Tai visus mokslo metus trukęs projektas, kurio pagrindinis tikslas - domėtis savo ir kitos šalies kultūra, papročiais, gamta, ugdyti smalsią, tolerantišką asmenybę.
Projekto metu mes draugavome su Slovėnijos, Liublijanos miesto darželiu Vrtec Miškolin, o vaikų grupė, taip pat priešmokyklinukai, vadinasi ,,Pande“. Visos penkios temos, kurias nagrinėjome tiek mes, tiek mūsų draugai, vaikams labai artimos ir priimtinos: ,,Tai aš“, „Aš ir mano šeima“, „Aš ir mano darželis“, „Aš ir mano miestas“, „Aš ir mano šalis“. Kalbėdamiesi šiomis temomis, vaikai dažnai svarstė, kuo gali skirtis, o kas yra bendro viso pasaulio vaikams ( ,,Vaikai gali turėti skirtingą odos spalvą“ Augustas 6 m. „Vienoje šeimoje gali būti vienas vaikas, o kitoje gali būti daug vaikų“ Kamilė 6 m., „Visos šeimos kartais susiginčija, bet vis tiek jie vieni kitus myli ir rūpinasi“ Luka 6 m.).

     Gegužės 10 d. mūsų įstaigos lėlių būrelio artistai kartu su mokytojomis Asta ir Alina svečiavosi mokykloje-darželyje „Vyturėlis“.Mažiesims draugams ir jų mokytojams buvo parodytas nuotaikingas spektaklis „Keista istorija“. Įdomi pasakos interpretacija, dainos, šokiai nepaliko abejingų. Kitais mokslo metai tikimės vėl susitikti ir pristatyti naujus spektaklius.

     Biržų lopšelio- darželio ,,Genys", ,,Smalsučių" ir ,,Aitvariukų“ grupių vaikai su mokytojomis ir mokytojų padėjėjomis mielai prisijungė prie ,,Sveikatiados iššūkio- pieno kokteilis". Kalbėjo apie pieno naudą vaikų sveikatai, žiūrėjo projekto filmuką.Gamino pačius sveikuoliškiausius pieno kokteilius – su avietėmis, braškėmis, bananais, kiviais. Po to, aišku, visi kartu ragavo.

     Gegužės 7 d. vyko Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi žygis „Ateik ir įveik - 2019" A. Dauguviečio parke, kuriame dalyvavo ,,Nykštukų“ ir ,,Smalsučių“ gr. vaikai, mokytojos ir jų padėjėjos. Tradicinį priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi sporto žygį organizavo mokykla-darželis „Vyturėlis“. Komandoms prisistačius skanduotėmis, vaikai susipažino su saugaus elgesio žygio metu taisyklėmis. Komandų kapitonai iš organizatorių gavo maršruto korteles ir žemėlapius, pagal kuriuos vyko į A. Dauguviečio parke esančius kontrolinius punktus.
     Renginio metu dalyviams teko atlikti įvairias užduotis. Mokiniai gebėjo orientuotis pagal žemėlapį, drąsiai ir saugiai jautėsi mažai pažįstamoje aplinkoje, bendravo ir bendradarbiavo komandoje. Įveikę maršrutus, atlikę užduotis ir aplankę visus kontrolinius punktus, dalyviai rinkosi prie parko pavėsinės, kur vyko komandų apdovanojimas. Visi kartu vaišinosi sveikuoliška gardžia koše. Dėkojame mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenei už puikiai ir idomiai suorganizuotą renginį, bei linkime tradiciją tęsti ir toliau.

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.