Darželio naujienos

Balandžio 2 d. J. Bielinio bibliotekos salėje vyko projekto „Aš pažįstu savo gimtinę“ baigiamasis renginys, kurį organizavo lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“. Mūsų įstaigą atstovavo abi priešmokyklinio ugdymo grupės. Kiekviena grupė išrinko šešių vaikų komandą su mokytoju. Kartu su renginio vedėjomis, išsiaiškinę žodžio „vietovardis“ reikšmę, komandų dalyviai kūrė piešinį ir trumpą atsiradimo istoriją pagai vietovės pavadinim`ą. Taip pat turėjo atpažinti lankytinus rajono objektus nuotraukose, iš duotų paveikslėlių sukurti po du naujus linksmus vietovardžius, sudėlioti miesto žemėlapio dėlionę. Komandų palaikymo grupės taip pat aktyviai dalyvavo atsakinėdamos, kurdamos ir dainuodamos.
     Renginyje nebuvo nei laimėtojų, nei pralaimėjusių. Buvo tik džiaugsmas ir pasididžiavimas: „Aš pažįstu savo gimtinę“.