Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Gegužės mėn. 13 d. Panevėžyje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ finalinis festivalis, kuriame dalyvavo komandos, laimėjusios miestų finalus. Tai buvo puikiai organizuota šventė mažiesiems olimpiečiams ir jų tėveliams. Pasižiūrėti į šiuos puikius sportininkus ir juos pasveikinti atvyko daugybė garbingų svečių iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK). Šiame etape taškai nebuvo skaičiuojami, vietos neskirstomos. Visos komandos – nugalėtojos parsivežė asmenines dovanas, medalius, taures.
Sveikiname mūsų lopšelio-darželio ,,Genys“ komandą: Eliją, Jorūnę, Kamilę, Martyną, Armandą ir Domą! Taip pat jaunuosius sportininkus ruošusias mokytojas: Dalią ir Rasą. Visa „Genio“ bendruomenė didžiuojasi jumis.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

 

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.