Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Balandžio 15-19 dienomis įstaigoje organizuotas respublikinis sveikatos stiprinimo projektas „Judėkime šokio ritmu“, skirtas Tarptautinei šokio dienai paminėti (iniciatorius - RIUKKPA). Projekto tikslas – stiprinti ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą, skatinant įvairių formų ir rūšių fizinį aktyvumą. Projekte dalyvavo ,,Bitučių“, ,,Pelėdžiukų“, ,,Saulės zuikučių“, ,,Kiškučių“, ,,Aitvariukų“, ,,Smalsučių“ ir ,,Nykštukų“ grupių vaikai ir mokytojai. Šokio naudą vaikai pajunta labai greitai. Grojant muzikai jie išlieja įtampą, susikaupusią nereikalingą energiją, kurią pakeičia pakili nuotaika ir geros emocijos. Svarbu ir tai, kad šokis koreguoja laikyseną. Projekto metu vaikai stiprino sveikatą, patyrė judėjimo džiaugsmą, atskleidė individualius gebėjimus, lavino saviraišką ir kūrybiškumą.    

                                                                                                                                                                                                   Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.