Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Balandžio 23–30 dienomis vyko respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai“, kurios iniciatoriai Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Akcijoje dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio ,,Boružiukų“, ,,Drugelių“, ,,Bitučių“, ,,Pelėdžiukų“, ,,Saulės zuikučių“, ,,Kiškučių“, ,,Aitvariukų“, ,,Smalsučių“ ir ,,Nykštukų“ grupių vaikai, mokytojos bei mokytojų padėjėjos.
Akcijos tikslas–ugdyti vaikų ir pedagogų sveiko gyvenimo būdo nuostatas, mokyti tausoti gamtą, skatinti aktyviai judėti gryname ore. Prasmingas darbas, geros emocijos, švari aplinka, bendras darbas formuoja  ekologines nuostatas, ugdo  atsakomybę už viską, kas gyva Žemėje. Vaikai skatinami ne tik mylėti ir tausoti gamtą, bet ir suvokti, kad mankštintis galima ne tik sporto salėje, bet ir dirbant lauke, panaudojant įvairias netradicines priemones, kuriomis dirbama talkų metu.
     Tad ,,Nebūkime abejingi aplinkai, kurioje patys gyvename. Būkime pilietiški ir atlikime savo pareigą gyventi švariame mieste ir švarioje valstybėje“ (iš RIUKKPA rekomendacijų).

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.