Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Gegužės 3 d. Biržų miesto pilies kieme  ,,Smalsučių” ir ,,Aitvariukų” sportininkai  dalyvavo bėgimo varžybose Jono Pipynės ir Biržų mero taurei laimėti. Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras,  Lengvosios atletikos asociacija. Mergaitės ir berniukai rungtyniavo savo amžiaus grupėje 300 metrų bėgimo distancijoje. Visi dalyviai įveikė distanciją ir buvo apdovanoti medaliais.
Varžybų tikslas – populiarinti bėgimą, kaip vieną iš sveikatinimo priemonių.
Mergaičių pogrupyje III-ąją vietą laimėjo ,,Aitvariukų” grupės bėgikė Elija Žukaitė. Berniukų pogrupyje Arminas Venslovas džiaugėsi II-ąja vieta, o Emilis Sindriūnas III-ąja vieta. Jie apdovanoti Lengvosios atletikos asociacijos prizais ir medaliais!
     Sveikiname visus mūsų vaikučius, visi buvo laimingi ir linksmi!

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.