Vadovaujantis Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Vr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo priimto 2020 m. gruosžio 14 d. Nr. 1418

Tėvų dėmesiui:

Rekomenduojama, kad į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas eitų tik tie vaikai, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Jei vaikai negali likti namuose, ugdymas ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse įstaigose vykdomas užtikrinant būtinus saugumo reikalavimus.
Mokestis už ugdymo(si) sąlygų gerinimą nelankantiems ir besiugdantiems namuose vaikams bus neskaičiuojamas nuo 2020 gruodžio 16 d. iki bus atšaukti sugriežtinti reikalavimai.
Tėvai, kurie neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu ir vaikučius ves į darželį, prašome užpildyti prašymą dėl galimybės lankyti ugdymo įstaigą (prašymo formą gausite vidinėmis žinutėmis sistemoje „Mūsų darželis“).