Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Kovo 10 dieną, šventiškai ir linksmai nusiteikę, pasitikome 40-ties paukščių dieną ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-ąsias metines. Nuotaikingai prisiminėme liaudies išmintį, paukštelių pamėgdžiojimus. Skambėjo lietuvių liaudies dainos, sukosi rateliai, vaikai grojo įvairiais muzikos instrumentais. Renginio pabaigoje visi kartu atlikome pamėgtą dainą „Nupiešiu Lietuvą“.
    Branginkime savo šalį bei džiaukimės, jog esame laisvi!

      Antradienį (vasario 25 d.) sulaukėme visų užgavėniškai pasiruošusių ir pasipuošusių. Su triukšmu ir nuotaikingais žaidimais ieškojome pasiklydusios žiemos ir linksmai ją vaikėme iš kiemo. Visi kartu vaišinomės mieliniais blynais. Užgavėnių šventę organizavo mokytojos R. Čiūdarienė, S. Skadinienė, S. Einorienė, V. Rimavičienė, A. Mitrochinienė ir sveikatos priežiūros specialistė G. Kondrotaitė.

    Vasario 14 dieną lopšelyje-darželyje „Genys“ vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ I-ojo etapo festivalis, kuriame dalyvavo 143 vaikai. Sporto renginyje ūžė ir sportiniu azartu tryško visi įstaigos ugdytiniai, nuo mažiausio iki didžiausio. Netrūko gerų emocijų, sportinio užsispyrimo, ryžto, garbingos kovos bei laimėjimo džiaugsmo. Visos grupės buvo apdovanotos „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ diplomais.
    Sportas ir fizinis aktyvumas, keliantys pačias geriausias emocijas – toks Lietuvos mažųjų žaidynių tikslas. Žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Mūsų lopšelyje-darželyje renginys vyksta jau trečius metus, kurį organizuoja asocijacijai priklausančios mokytojos Dalia Gurklienė ir Rasa Šoblinskienė.
    Po I-ojo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapo bus renkama rinktinė komanda, kuri varžysis su Panevėžio regiono ikimokyklinukais II-ajame šių žaidynių etape.
    Sėkmingo starto mūsų sportininkams Panevėžio regiono atkrintamosiose ,,Lietuvos mažųjų žaidynėse 2020“!   

    Laukdami vasario 16 – osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, mūsų priešmokyklinukai, kartu su skyriaus ,,Rugelis“ ,,Bedančių“ grupe, susitiko viktorinoje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvų akcentais, išsirinkę po šešis draugus į komandas, atidžiai klausėsi draugų deklamuojamų eilėraščių apie gimtinę. Pirmąją užduotį pateikė mokytoja Ona Drevinskienė. Vaikai ekrane pamatė gražiausias Lietuvos vietas, jas atpažino, pasakė kokiame mieste jos yra ir parodė žemėlapyje. Dar keletą lankytinų vietovių atpažinti paprašė ir mokytoja Danutė Ikamienė. Ugdytiniai svarstė, kas sieja visus lietuvius (gyvename toje pačioje valstybėje, visi kalbame lietuviškai). Su mokytoja Aušra Pliekaitiene prisiminė visą lietuvišką abėcėlę ir varžėsi dar vienoje rungtyje ,,Sugalvok žodį pagal pirmą garsą“. Visos trys komandos pasakė tiek daug tinkamų žodžių, kad ir čia teko skelbti lygiąsias. Komandų sirgaliai taip pat neliko be užduoties: jie dėliojo nuostabaus grožio mandalas iš spalvotų širdelių. Viktoriną užbaigėme šokdami mūsų krašto ratelį ,,Par Biržų miestų dvi upelės tek“.
    Aišku, nugalėjo draugystė. Tokia įtraukianti, bendruomeniška veikla skatina vaikus mylėti savo kraštą ir jaustis jo dalimi.

     Sausio 20-oji yra pasaulinė sniego diena. Gaila, bet sniego nėra, tad sportavome, draugiškai rungtyniavome salėje. Dalyvavo „Saulės zuikučių“, „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai, mokytojai. Sportinę pramogą organizvo mokytojos Dalia ir Rasa. Visi mažieji dalyviai turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose estafetėse su žiemos sporto šakų elementais ir sudalyvauti jau pamėgtame „Sniego mūšyje“.
     
Sportinė pramoga vaikams suteikė daug džiugių emocijų. Jos
metu aidėjo dalyvių susižavėjimo šūksniai, visų veiduose spindėjo šypsena.

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.