Gegužės 23-27 dienomis įstaigoje organizuota atvirų durų savaitė. Jos metu kvietėme tėvelius pagal galimybes dalyvauti ugdymo(si) procese: būti stebėtojais ar mokytojais.. Džiugu kad sulaukėme įvairių iniciatyvų: pasakų skaitymo, profesijų pristatymo, naujų žaidimų mokymo, piknikų, talkų organizavimo ir kt. Ši savaitė taip pat buvo skirta ir individualiems pokalbiams su grupių mokytojais, aptariant vaikų pažangą ir pasiekimus.
„Smalsučių“ grupėje svečiavosi ir mokytoja tapo Saulės mamytė. Ji vaikus mokė pasigaminti popierines gėlytes ir drugelius. Kartu su vaikais iš įvairių spalvų popieriaus kirpo ir gamino darbelius, kuriais dekoravo grupės aplinką. Fausto tėtis pristatė staliaus profesiją ir pradžiugino pačio pagamintais mediniais žaislais.

Gegužės 30 d. nuaidėjo šventinės akimirkos. Išskleidė sparnus dar viena priešmokyklinukų laida. Į papuoštą darželio salę sugužėjo 34 priešmokyklinukai iš „Smalsučių“ ir „Nykštukų“ grupių. Šventės metu direktorė Laimutė ir pavaduotoja Violeta įteikė vaikams darželio baigimo diplomus ir atminimo medalius. LINKIME VAIKAMS sėkmės, džiaugiamės jų pasiekimais, dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą.

Oi laukėm laukėm...kiemą šlavėm, darželius purenom, duoną minkėm, sūrius slėgėm. Svečių prikvietėm ir ketvirtą kartą respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies dainų ir šokių festivalį „Sėjau rūtą..“ organizavom.
    Į stilizuotą kaimo sodybą darželio kieme susirinko apie 130 svečių – vaikų, juos lydėjusių mokytojų, darželių vadovų, garbingų svečių iš savivaldybės Švietimo skyriaus. Ir mero pavaduotoja Audronė į šokamus ratelius įsisuko. Ačiū jiems už gerą nuotaiką. Žaidėm, šokom ir dainavom sutartinai, nes mums padėjo vaikų folkloro ansamblis „Dijūta“, vadovaujamas Jūratės Garnelienės..
    Repertuarą festivaliui rinko, derino, konsultavo mūsų meninio ugdymo mokytoja Alina. O kad visi partneriai tam repertuarui pritarė tai ir traukėm „Pampampuri“, žaidėm „Kurapkytę“, sukom liaudies ratelius „Kanapyčia“ ir „Upytėlė teka“, šokom „Gudo dūdą“.
Renginio vedėjai mokytojai Aušrai pakvietus festivalį užbaigti bendra daina „Aš pasėjau vieną pupą“, širdį užplūdo geras jausmas...nuoširdžiai traukė dainą ne tik festivalio dalyviai, bet ir visi „Genio“ vaikučiai…
Baigiamasis akordas – sodybos gaspadinių dalinama košė su spirgais. O kai ji valgoma tokiame gausiame bendraminčių būryje ir dar sėdint ant šieno kitkų, tai tampa neįkainojamu įspūdžiu ir patirtimi.
    Lieka džiaugtis kolektyvo sutelktumu, ruošiantis renginiui, kolegų ir socialinių partnerių palaikymu (kas mes vieni be kitų?) ir atsidusus ištarti „...oi dygsta, auga ir bujoja žalioji rūta!“
    Dėkojame rėmėjams – UAB „Biržų duona“ ir AB „Žemaitijos pienas“.

Puikus oras, linksmi draugai, išradinga Velykų bobutė ir Pavasarėlis – štai ko reikėjo, kad darželio kieme klegėtų, krykštautų laimingi vaikai.

Balandžio 12 dieną lopšelyje-darželyje „Genys“ vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ II-ojo etapo festivalis Judėkime kartu, tai daryti visiems smagu, kuriame dalyvavo 123 vaikai. Sporto renginyje ūžė ir sportiniu azartu tryško visi įstaigos ugdytiniai, nuo mažiausio iki didžiausio. Netrūko gerų emocijų, sportinio užsispyrimo, ryžto. Visos grupės buvo apdovanotos „Lietuvos mažųjų žaidynių 2022“ diplomais ir PIK - NIK sūrio lazdelėmis.
Sportas ir fizinis aktyvumas, keliantys pačias geriausias emocijas – toks Lietuvos mažųjų žaidynių tikslas. Žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Po
II-ojo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapo bus renkama rinktinė komanda III etapui (3 mergaitės ir 3 berniukai), kuri rungtyniaus su skirtingų miestų vaikais festivalyje Panevėžyje.
     Sėkm
ės mūsų sportininkams!!!

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/templates/hot_kindergarten/html/mod_banner_circle_flow_beautiful/tmpl/banner_flow/view.php) is not within the allowed path(s): (/home/darzelisgenys/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/modules/mod_banner_circle_flow_beautiful/mod_banner_circle_flow_beautiful.php on line 49