Vasario 15 d. 10 val. darželio salėje vyko talentų konkursas „Aš galiu“, skirtas Vasario 16 - ai paminėti. Konkurse dalyvavo po vieną atstovą arba grupę iš „Nykštukų“, „Smalsučių“, „Aitvariukų“, „Saulės zuikučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių. Buvo labai įdomu pažiūrėti, kokius talentus turi kiekviena grupė. Vieni dalyviai ruošėsi namuose su tėveliais, kitiems pasiruošti padėjo mokytojos. Renginį vedė meninio ugdymo mokytoja Alina ir auklėtinė Luknė iš „Nykštukų“ grupės. Konkurso dalyvius vertino komisija, kuri išrinko I - os, II - os ir III - ios vietos laimėtojus, bei skyrė įvairias nominacijas ir padėkos raštus.

Sausio 21 - 25 dienomis įstaigoje organizuotas respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2019“. Projekto organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Šoblinskienė ir Dalia Gurklienė. Šiuo projektu siekėme atkreipti tėvų dėmesį į įvairias žiemos pramogas, vaikų veiklas susijusias su žiemos sporto šakomis, sportinius žaidimus, natūralų sąlytį su gamta, kuris padeda stiprinti vaikų sveikatą. Projekto tikslai - tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu. Buvo organizuojamas čiuožimas nuo kalniukų (darželio kieme, „Saulės“ gimnazijos stadione, pušynėlyje), estafetės, bėgimas ir sniego gniūžčių mėtymas į taikinius, ledo ritulio varžybos. Šis paprastas žiemiškas džiaugsmas ne tik padovanojo vaikams daug smagių akimirkų, džiugių emocijų, bet ir padėjo įgyti naujų patirčių.

Sausio 7d. darželio salėje vaikai atsisveikino su eglute. Dalyvavo visų grupių vaikai ir jų auklėtojos. Susirinkę žiūrėjo Kakės Makės ir Nykštuko pasakojimą apie Tris Karalius ir kodėl reikia nupuošti eglutę. Kad nebūtų taip liūdna atsisveikinti su egle, darželio lėlių teatro būrelio „Geniukai“ mažieji artistai vaidino pasaką „Kelionė į Kalėdas“. Smagu buvo prisiminti prabėgusias šventes ir sužinoti, kokių nuotykių patyrė Raudonkepuraitė, kol traukiniu nuvyko pas senelę. Lėlių teatro būrelio vadovė Asta dėkoja meninio ugdymo mokytojai Alinai už pagalbą repeticijų ir spektaklių metu. Taip pat nuoširdus ačiū padėjėjai Gražinai už pasiūtas kepures.

Gražiausios metų šventės - Kalėdos, jų laukė visa darželio bendruomenė. Gruodžio 17 - 21 d. darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Lopšelio - darželio vaikučiai kartu su tėveliais, seneliais dalyvavo Kalėdinėse šventėse. Žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs vaikų rūbai, linksma muzika, žaidimai, vaidinimai teikė džiaugsmą visiems – ir mažiems, ir dideliems. Sulaukę Kalėdų senelio, kartu šoko, dainavo, žaidė žaidimus - aktyviai ir smagiai leido laiką, džiaugėsi švente.

DĖKOJAME

Lopšelio-darželio „Genys“ grupių bendruomenėms už dalyvavimą akcijoje „KALĖDŲ EGLUTĖ KITAIP“ ir parodoje „KALĖDINĖ PUOKŠTĖ“įstaigos galerijoje.

Visi kartu sukūrėme kalėdinę dvasią...

Visiems ramių ir jaukių Švenčių!