Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

Mus aplankė gražuolė Uogelė ir sveikuolis Brokoliukas.

 

Akimirkos iš stovyklautojų dienelės.

     Atrodo dar visai neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Tačiau greitai daugeliui vaikų darželis tapo antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o skaisti vasaros saulutė tarytum primena, kad atėjo laikas atsisveikinti su darželiu. Ta proga „Smalsučių“ grupės vaikai, tėveliai, mokytojos Onutė ir Dalia, mokytojų padėjėja Dangutė vyko į Biržų žirgyną Drąseikių kaime. Šventės pradžioje vaikams buvo įteikti darželio baigimo diplomai, atsiminimo dovanėles. Po to vaikai pramogavo : jodinėjo ant arkliukų, važinėjosi karieta, valgė tortą, į dangų paleido balionus su savo svajonėmis.

    Kovo 10 dieną, šventiškai ir linksmai nusiteikę, pasitikome 40-ties paukščių dieną ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-ąsias metines. Nuotaikingai prisiminėme liaudies išmintį, paukštelių pamėgdžiojimus. Skambėjo lietuvių liaudies dainos, sukosi rateliai, vaikai grojo įvairiais muzikos instrumentais. Renginio pabaigoje visi kartu atlikome pamėgtą dainą „Nupiešiu Lietuvą“.
    Branginkime savo šalį bei džiaukimės, jog esame laisvi!

      Antradienį (vasario 25 d.) sulaukėme visų užgavėniškai pasiruošusių ir pasipuošusių. Su triukšmu ir nuotaikingais žaidimais ieškojome pasiklydusios žiemos ir linksmai ją vaikėme iš kiemo. Visi kartu vaišinomės mieliniais blynais. Užgavėnių šventę organizavo mokytojos R. Čiūdarienė, S. Skadinienė, S. Einorienė, V. Rimavičienė, A. Mitrochinienė ir sveikatos priežiūros specialistė G. Kondrotaitė.

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.