Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

    Kaip ir kasmet, įstaigos bendruomenė šių metų rugsėjo 16-24 dienomis, prisijungė prie akcijos „Europos judumo savaitė 2021“. Akcijos tema – „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Šiais metais tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją.
    Judumo savaitę „Genio“ ugdytiniai pradėjo mankšta su meninio ugdymo mokytoja Alina ir šūkiu „Žaisk judriuosius žaidimus, augsi sveikas ir žvalus“. Sekanti diena – Bėgimo diena. Mažiausieji bėgo pasirinktą atstumą įstaigos kieme ir „Saulės“ gimnazijos stadione. „Pelėdžiukų“, „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupės dalyvavo bėgimo varžybose, P. Karoblio taurei laimėti, kurios vyko Biržų miesto stadione. Rugsėjo 20 d. visų laukė dar viena staigmena – Kliūčių ruožo diena. Čia ėjimą per kliūtis išbandė ir maži, ir dideli. Ketvirtoji judumo savaitės diena pakvietė susipažinti su ieties metimu į tolį. Šia gražią akciją linksmai užbaigėme „Diena be automobilio“. Mažieji geniukai su paspirtukais ir dviratukais linksmai riedėjo aplink darželį ir „Saulės“ gimnazijos stadione.
    Judumo savaitė – renginys, kuriuo siekiama jau rugsėjo mėnesį parodyti vaikams ir jų tėveliams, kaip svarbu judėti visus metus, būti fiziškai aktyviais, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo, palaikyti fizinio aktyvumo švietimo įstaigose idėjas.

Birželio 23d. tradiciškai šventėme „Rasų ir Joninių“ dieną. Vaikai papuošę darželio kalnelį saulytėmis, kartu su mokytojomis pasveikino Jonuką ir Rasą. Kiekviena grupė savo aikštelėje prisiminė Joninių tradicijas: paparčio žiedo ieškojimą, vainikų pynimą ir plukdymą vandenyje, saulytės piešimą guašu ant plėvelės, šokinėjimą per laužą. Vaistažolių arbatinėje ragavome liepų, mėtų arbatos, vaišinomės rabarbarais, medumi ir braškėmis. Gaivinomės lakstydami „rasoje“. Dėkojame mokytojai Aušrai, sukūrusiai elektroninę knygą. Ją galite pažiūrėti paspaudus šią nuorodą: 

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fread.bookcreator.com%2FjX6KDO2qAMaOoi2TrfNnHeuI5JL2%2FKRAS0oftRWurGQtTwyfyrw%3Ffbclid%3DIwAR1QTQ2Rmu1cgFFYfaHk_LXfVFcDR9I2wLNxhyWH_MN_Gpd4Kjf1nnvcA1o&h=AT1TcNT6e9V5OHOAJj641Vvy3sU5xD0BDHgjpPrdrn4HAoUsnpgqWyhLwGA2ozxNMHiVZOh-ZrbQ0AcFr4UP9L-BP4O3gl93m5yLT0BqPLlt5xvYUVxakS1MFNbrUT8lqlb4dQ

 

    Gegužės 31 d. „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu. Visą popietę skambėjo vaikų juokas, dainos, klegesys. Smagūs šokiai, pajuokavimai kėlė vaikams nuotaiką, džiugino tėvelius. Visiems priešmokyklinukams direktorė Laimutė įteikė diplomus bei dovanėles. Į dangų, lydimi vaikiškų svajonių, pakilo balti ir raudoni balionai.
    Palinkėkime ir mes jiems laimingo skrydžio į mokyklą...

     Gegužės 21d. gausus mūsų lopšelio-darželio ugdytinių būrys, darbuotojai susirinko į edukacinį sveikatinimo renginį „Ir maži ir dideli - mes sportuojame visi“. Renginys buvo skirtas ir respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II etapo užbaigimui.Sporto šventės tikslas – skatinti vaikų, įstaigos darbuotojų fizinį aktyvumą, patiriant judėjimo džiaugsmą sportuojant, žaidžiant, smagiai praleidžiant laiką kartu. Nusiteikę sportiškai ir aktyviai praleisti laiką lauke visi, su didžiule energija, atliko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ – „Ąžuolo mankštą“.
     Po to grupės gavo kelionių pasus ir lankė septynias stoteles: „Taiklumo“, „Oranžinio kamuolio“,
„Pusiausvyros“, „Kliūčių ruožo“, „Paspirtukų“, „Estafečių“iį „Įvarčio“ bei atliko sportines užduotis.
Puiki nuotaika, azartas, sportinis užsispyrimas ir judėjimo džiaugsmas lydėjo visus: ir mažus, ir didelius edukacinio sveikatinimo renginio dalyvius. Sporto šventės pabaigą vainikavo bendras šokis „Yra tokia diena“. Direktorė Laimutė apdovanojo visas grupes respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ diplomais ir sveikuoliškais obuoliais.

    Šiuolaikiniai vaikai drąsūs, aktyvūs, kūrybiški ir imlūs naujovėms, todėl STEAM veiklos tampa neatsiejama ugdymo dalis. STEAM skatina kritinį mąstymą, moko spręsti iškilusias problemas, suteikia galimybę kūrybiškai veikti, padeda nebijoti suklysti, išbandyti, eksperimentuoti ir jausti atsakomybę veikiant komandoje.
    Vaikų lopšelio - darželio „Genys“ priešmokyklinės „Smalsučių“ grupės vaikai su mokytojomis Onute ir Dalia vykdė STEAM projektą „Žaidžiu, tyrinėju, statau, atrandu“.

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.