Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

 

     Mūsų darželio vaikai ir bendruomenė įsijungė į rugsėjo mėnesį vykusią Europos judumo savaitę 2018. Pažvelgėme į judumą kitaip. Auklėtojos Rasa ir Dalia pakvietė dalyvauti į žygiavimo, važiavimo dviratukais, maratono bėgimo, bendrų mankštų ir šiaurietiško ėjimo su specialiste Vesta dienas. Judumo savaitės metu patyrėme ne tik judėjimo džiaugsmą, bet ir dalyvavome konkurse „Pelnykite Judriausios Lietuvos savivaldybės titulą".

   Džiugios akimirkos, susitikus po vasaros atostogų.....

    Žolinių išvakarėse, darželyje vyko pramoga ,,Spalvotas vasaros kilimas". Jau ryte, vaikai ir jų tėveliai, atėjo nešini margaspalvėmis, besibaigiančios vasaros gėlių puokštėmis. Pasigrožėję spalvų ir žiedų įvairove, pasidomėję jų pavadinimais, pasimėgavę skleidžiamu aromatu, mažieji kūrėjai kibo į darbą: neskubėdami, pasitardami, vienas kitam padėdami dėliojo, komponavo spalvingus gėlių kilimus, paveikslus. Baigę kurti, vaikai užsuko į jaukią vasaros arbatinę, kur skanavo savo pačių augintų, rinktų ir džiovintų vaistažolių arbatas.

        Vieną gražų liepos ketvirtadienį mūsų lopšelio - darželio smėlio dėžėse apsigyveno pasakos.
„Varliukų“ grupės aikštelėje - „Princesė ir 9 nykštukai“, „Boružiukų“ grupės aikštelėje - „Elzos gimtadienis“, „Drugelių“ grupės aikštelėje - „Svajonių pilis“, „Saulės zuikučių“ grupės aikštelėje - „Džiunglių karalystė", „Aitvariukų“ grupės aikštelėje - „Pelenė“, „Bitučių“ grupės aikštelėje - „Ežiukas rūke“. O jas sukūrė mūsų mažieji, padedami auklėtojų ir auklėtojų padėjėjų.
Na, o kai tiek pasakų sukurta, tai iš kelionės grįžusi fėja (auklėtoja Asta) niekaip negalėjo praeiti pro šalį ir užsuko į svečius. Po to fėja pakvietė visus apsilankyti pilyje pilaitėje. Vaikams buvo labai smagu sužinoti, kas gi slepiasi fėjos kelionių lagamine, apžiūrėti pirkinius, pasimatuoti jos naujuosius aukštakulnius. Kartu su fėja net saldainių pavyko išburti. Tik jie kažkodėl pavirto muilo burbulais...   

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              Vyresnioji auklėtoja A. Mikonienė

    Birželio 15 d. lauke, mūsų darželio teritorijoje, visi šventėme „Šypsenos" dieną. Nuo ankstaus ryto vaikai sportavo, šoko, linksminosi. Kiekvienas vaikas su auklėtojomis buvo pasigaminęs po linksmą veiduką. Šventei pasibaigus su spalvotais veidukais puošė „darželio kalnelį". Šypsojosi visi - ir vaikai, ir bendruomenė, ir „darželio kalnelis".

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.