Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Atskubėjus pavasariui, Biržų lopšelis-darželis „Genys“ jau trečią kartą pakvietė mažuosius šokėjus susiburti į festivalį „Sėjau rūtą“ ir pasidžiaugti lietuvių liaudies kūryba bei bendryste. Festivalis „Sėjau rūtą“ – graži mūsų įstaigos tradicija. Nuliūdome, kai pernai festivalis įvykti negalėjo dėl užklupusios pandemijos. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Šiemet mūsų festivalis iš rajoninio išaugo į respublikinį ir įvyko virtualiai. Jame dalyvavo 210 mažųjų šokėjų iš Biržų, Marijampolės, Mažeikių, Klaipėdos, Telšių, Kėdainių, Kelmės, Vilniaus, Šiaulių, Kauno miestų ir rajonų. Festivalio tikslas – ugdyti ir puoselėti liaudies meno tradicijas, tautinį identitetą, meilę gimtajam kraštui.

    Balandžio 2 d. visi, maži ir dideli, rinkosi į įstaigos kiemą bendrystėje švęsti gražiausią pavasario šv. Velykų šventę „Saulutė šviečia, vaikučius į lauką kviečia“. Visą šią teminę savaitę vaikai drauge su mokytojomis gamino žibuokles, įvairiomis dailės raiškos priemonėmis kūrė, margino kiaušinius.
    Šventinę dieną savo kūrybiniais darbeliais papuošė kalnelį ir džiugiai nusiteikę susirinko į vidinį kiemą linksmintis. Besilinksminančius vaikus aplankė Velykė (mokytoja Renata) su vištyte (mokytoja Sandra) ir kiškiene (dietistė Jurgita). Grupių lauko aikštelėse vaikai ieškojo margučių, atliko kūrybines užduotis. Toliau visų laukė smagūs žaidimai stotelėje ,,Vištytės užduočių aikštynas“. Rankų taiklumą išbandė ,,Spalvotoje pievelėje“, vikrumą ir orientaciją – ,,Velykės kliūčių ruože“. Genelio sodelio ,,Kiškių namelyje“ vaikų laukė staigmenos – Velykiniai zuikučiai ir kvapni žolelių arbata.
    Šventinį rytmetį užbaigėme nuotaikingu ,,Ančiukų“ šokiu. Kartu su vaikais pajutome džiaugsmą kuriant, šokant, bendraujant ir bendradarbiaujant bei puoselėjant velykines tradicijas ir papročius.

    Kas pirks, kas parduos, kas už dyką atiduos!!! Štai ir praūžė Kaziuko turgus su savo linksmybėmis. Visą savaitę vaikai drauge su savo mokytojomis gamino įvairiausius darbelius, skirtus parduoti ar dovanoti, kalbėjo apie amatus, lankėsi močiūtės seklyčioje. Ši kartą Kazimierinių jomarkas buvo švenčiamas kiekvienoje grupėje. Prekių gausa, vaikų emocijos rodo, kad diena buvo neeilinė. Pasibaigus turgeliams grupėse, šventė persikėlė į lauką. Čia irgi netruko linksmybių: aikštelėse vaikai užsiėmė kūrybine veikla, kitais darbais darbeliais, žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Visi turėjo galimybę apsilankyti vidiniame kiemelyje ir smagiai pašokti su Kaziukais ir Kazyte (mokytojos Alina, Simona ir Ilona). Ir kaip skanu visiems buvo valgyti padovanotus riestainius...
    Taigi mokomės švęsti kitaip. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio gražaus renginio ir tegul neša pavasarį paukščiai ant sparnų...

    Mūsų mažieji talentai ,,Dovana Lietuvai'' .https://www.youtube.com/watch?v=gl0DKGq38cE

    Vasario 19. d. mūsų įstaiga įsijungė į respublikinį projektą „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2021“. Projekto iniciatorius – Respublikinė įkimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Nuostabi žiema, jos padovanotas mums purus, baltas sniegas sudarė visas galimybes dalyvauti respublikiniame projekte. Vaikai išbandė žiemos olimpiados šakas: biatloną, rogučių sportą, akmenslydį, ledo ritulį, tramplynus, slidinėjimą ir įveikė kliūčių ruožą. Ikimokyklinukų žiemos olimpiadą organizavo mokytojos Dalia ir Rasa.

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.