Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Vasario 14 d. visa darželio bendruomenė susirinko pasveikinti vieni kitus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100 – mečio proga. Šventinį rytmetį „Mes - šimtmečio vaikai“, deklamuodama eilėraštį, pradėjo Barbora (6 m.), o Martynas (5 m.), kuris savo gimimo dieną švęs būtent Vasario 16 d., padėjo visiems sugiedoti Lietuvos himną. Lininių rūbelių grožį pademonstravo ir lietuvių liaudies šokį ,,Malūnėlis“ sušoko ,,Bitučių“ grupės vaikai. Augustas (6 m.) išdidžiai padeklamavo eilėraštį ,,Biržų sūnus“. Juk meilė Lietuvai, pirmiausia, prasideda nuo meilės savo gimtajam miestui. Mažieji šventės dalyviai ekrane išvydo pažįstamus Biržų vaizdus, džiugiai krykštavo, atpažinę jiems svarbias vietas. „Smalsučių“ grupės ugdytiniai Kamilija, Domantas ir Tajus pristatė visiems, ką reiškia Lietuvos vėliavos spalvos. Visa bendruomenė, susikibusi rankomis, džiugiai uždainavo dainą „Brangiausios spalvos“.

Fausta ir Raminta (6 m.) klausinėjo savo draugų, ką jie padarytų gero Lietuvai, jei užaugę taptų prezidentu. Klausė, kodėl jiems patinka gyventi Biržuose, kokia vieta gimtajame mieste jiems pati gražiausia. Šventinį rytmetį užbaigėme I. Šeduikienės daina „Svarbiausi žodžiai“, nuotaikingai į viršų keldami trispalvius balionus, kurių spalvinga ,,upė“ vėliau nuvilnijo į darželio kiemą. Čia užbaigėme akciją „Iš mano širdelės“, kurios metu visa darželio bendruomenė gamino vėliavėles, kurias sujungė į ilgą trispalvę juostą ir taip išradingai papuošė lopšelio-darželio tvorą. Visus dalyvius su švente pasveikino darželio direktorė ir kartu su Martynu į dangų paleido trispalvius balionus. Kiekvienas šventinės akcijos dalyvis džiaugėsi suradęs savo vėliavėlę trispalvėje juostoje. Visus džiugino bendruomenės sutelktumas, meilė savo darželiui ir miestui tokios didingos šventės akivaizdoje.