Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Vasario 28 d. įstaigoje organizuotas projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės” I etapo festivalis. Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Projekto tikslai - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.Organizatoriai siekia, kad festivalis taptų dideliu įvykiu ir svarbia švente darželinukų gyvenime, kurią lydėtų tik teigiamos emocijos. Todėl jame pralaimėjusių ir nusiminusių vaikų nebus – visi dalyviai bus apdovanoti.

Į mūsų darželio salę pirmosios žengė grupių palaikymo komandos, o paskui juos, pakiliai nusiteikę, įžygiavo ,,Smalsučių”, ,,Nykštukų”, ,,Bitučių” komandos ir 5-6 m. vaikų jungtinė komanda iš ,,Smalsučių” ir ,,Nykštukų” grupių. Renginio organizatorės Dalia ir Rasa paskelbė festivalio atidarymą ir pakvietė visus kartu padainuoti darželio himną. Festivalis prasidėjo bendra mankšta. Po mankštos vaikai atliko parengtas rungtis - „Lapių lenktynės”, „Narsieji raiteliai”, „Griūvantys bokštai”, „Greitasis paštas”, „Olimpiniai žiedai”, po kurių atlikimo visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais, vaisiais ir margaspalviais balionais.

Smagu pasidžiaugti, kad vaikai ne tik puikiai atliko parengtas rungtis, bet ir pademonstravo vikrumą, ištvermę, energingumą, draugiškumą. Po I-ojo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” etapo bus renkama rinktinė komanda, kuri atstovaus mūsų įstaigą II-ąjame šių žaidynių etape – miestų atkrintamosiose varžybose.

Sėkmės II-ąjame ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” etape !

Vyresnioji auklėtoja Dalia Gurklienė