Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Balandžio 23 – 27 d. įstaigoje organizuota kalbos savaitė „Gražios kalbos takeliu“, kuri buvo skirta Pasaulinei knygos dienai paminėti ir vaikų kalbinių įgūdžių formavimui bei plėtojimui. Veiklos organizuotos grupėse, salėje, metodiniame kabinete ir seklyčioje. Pirmadienis – eilėraštukų ir pirštukų žaidimų diena „Viru, viru košę...“ Visose grupėse vaikai mankštino pirštukus bei atliko kitus smulkiosios motorikos lavinimo pratimus. Antradienis – pasakų diena „Iš pasakų knygelės“. Įvairiose erdvėse buvo klausomasi pasakų, rengiami vaidinimai salėje, vyko animacinių filmukų žiūrėjimas. Trečiadienis – kūrybinės veiklos diena „Gražūs žodeliai ir linksmos raidelės“. Vaikai su auklėtojomis kūrė knygeles, gamino raideles, rašė žodžius ir kt.. Ketvirtadienis – kalbinių žaidimų diena „Linksmai žaidžiu – gražiai kalbu“. Logopedė Kristina vedė kalbines veiklas „Kiškučių“, „Bitučių“ ir „Aitvariukų“ grupėse. Penktadienis – smulkiosios tautosakos diena. Priešmokyklinės „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupės dalyvavo viktorinoje „Menu mįslę keturgyslę“. Vaikai minė, kūrė, skaitė, vaidino mįsles. Viktoriną vedė auklėtojos Onutė ir Danguolė. Skaidres su mįslėmis paruošė auklėtoja Dalia.
   „Kalba – tai miestas, kurio statybai kiekvienas žmogus, gyvendamas Žemėje atsineša savo akmenį. Nuo pat mažens turime skatinti ir pačius mažiausius Žemės gyventojus atsinešti bent po mažytį akmenėlį į kalbos miesto statybą. Vaiko kalba – ypatinga, tai raktas į jį supantį pasaulį“   (R.V.Emersonas).