Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

      Kovo 7 d. mūsų įstaigoje organizuota viktorina „Aš – mažas Lietuvos pilietis“, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Viktorinos tikslas – skatinti lopšelio – darželio „Genys“ ir mokyklos – darželio „Vyturėlis“ įstaigų bendradarbiavimą, puoselėti ugdytinių pilietiškumą.
Renginyje dalyvavo 4 priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos: 2 lopšelio – darželio „Genys“, viena skyriaus „Rugelis“ ir viena mokyklos – darželio „Vyturėlis“. Viktoriną vedė mokytoja metodininkė A. Pliekaitienė. Viktorinos metu ugdytiniai atliko mokytojų parengtas užduotis: ieškojo Lietuvos žemėlapyje miestų, atpažino lankytinas vietas, dėliojo iš raidžių miestų pavadinimus. Kūrybinės užduoties metu dėliojo mandalą iš trispalvių širdelių.
     Priešmokyklinukai viktoriną užgaigė lietuvių liaudies žaidimu „Per Biržų mietą“. Visos komandos apdovanotos padėkos raštais. Renginio metu sulaukėme ir malonios staigmenos. Mokytoja S. Laicėnaitė mokyklos-darželio „Vyturėlis“ vardu pasveikino mūsų įstaigos ir skyriaus „Rugelis“ vaikus Lietuvos nepriklausomybės dienos proga ir įteikė sveikinimus. Dėkojame mokyklos- darželio „Vyturėlis“ bendruomenei.

                                                                                               Mokytoja Aušra Pliekaitienė

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.