Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Š. m. gegužės 16 d. lopšelio - darželio teritorijoje vyko šeimų šventė „Piratų lobis“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventėje dalyvavo visi bendruomenės nariai - vaikai, tėveliai, įstaigos darbuotiojai. Linksmu šokiu visus pasveikino darželio šokių būrelio mokytoja Agnė su mažaisiais šokėjais. Piratas Astonas (mokytoja Asta) ir piratas Alinas (mokytoja Alina) pranešė, jog „Genio saloje“ yra paslėpti lobiai, kuriuos reikia atrasti. Padarius mankštą su mokytoja Agne, visi leidosi į kelionę. Kiekviena komanda – grupė išsirinko savo kapitoną, gavo žemėlapius, pagal kuriuos turėjo ieškoti lobio ir įveikti įvairias kliūtis, praeinant 7 užduočių stoteles: „Vikruioliai piratai“, „Ateik ir įveik“, „Pašėlę lenktynininkai“, „Kelkime inkarą“, „Piratų labirintas“, „Vienaakio pirato šaudykla“ ir „Jūrų mūšis“. Patys mažiausieji darželio piratai su tėveliais pramogavo savo grupių lauko aikštelėse.

Įveikusi kliūtis ir atsigaivinusi „Piratų užeigoje“, kiekviena komanda savo aikštelėje atrado paslėptą lobį – skrynią, kurios turinį pasidalino šventės pabaigoje. Sugrįžusius dalyvius pasitiko Maršalas Laimonas (direktorė Laimutė) padėkojo už bendradarbiavimą, pagalbą, prisidedant prie darželio geroves kūrimo ir įteikė padėkas aktyviausioms šeimoms. Šventės pabaigoje visų laukė labai skani piratiška košė.
     Labai džiugu, kad gamta mums padovanojo gražią saulėtą popietę, o susirinkusių šeimų gausa pranoko visus lūkesčius (355 dalyviai). Į šeimų šventės „Piratų lobis“ organizavimą įsijungė visa darželio bendruomenė. Taigi drąsiai galima sakyti: gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!      

                                                                                                                                                                                                     Meninio ugdymo mokytoja A. Mitrochinienė

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.