Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Rugsėjo 16 – 20 d. lopšelyje-darželyje „Genys“ organizuota Europos judumo savaitė 2019 „Žingsniuokime kartu“. Renginius organizavo ir vedė mokytojos: Rasa Šoblinskienė, Dalia Gurklienė ir Alina Mitrochinienė. Ir šiais metais stengėmės pažvelgti į judumą kitaip, įvairios veiklos buvo skirtos atkreipti tėvų dėmesį į vaikų fizinį aktyvumą, kaip sveikos gyvensenos pagrindą. Savaitę pradėjome šiaurietiško ėjimo diena su treneriu K. Strelcovu. Visi dalyviai buvo supažindinti su šiaurietiško ėjimo pradmenimis, taisyklėmis, praktiškai išbandė ėjimą „Saulės“ gimnazijos stadione.
Žygių dienos metu aplankytas Dauguviečio parkas, miesto žaidimų aikštelė, keliauta pėsčiųjų taku prie Širvėnos ežero. Trečiadienį visa „Genio“ bendruomenė rinkosi į nuotaikingą mankštą įstaigos kieme. Daugiausia emocijų sulaukėme organizuojant paspirtukų ir dviratukų dieną. Su šiomis transporto priemonėmis aplink darželį ir „Saulės“ gimnazijos stadione važiavo visi: ir maži, ir dideli. Judumo savaitę užbaigėme žygiavimo diena – skambant muzikai vaikai ir bendruomenės nariai žygiavo aplink darželį.
. Judumo savaitės metu patyrėme judėjimo džiaugsmą sportuojant, skatinome kuo daugiau šeimų ir įstaigos darbuotojų naudoti įvairesnes judumo priemones.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.