Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Biržų lopšelio-darželio „Genys“ ir skyriaus „Rugelis“ bendruomenės rugsėjo 27 dienos pavakarę rinkosi į Jaunimo stadioną. Sportiškai nusiteikusius vaikučius, jų šeimų narius, darbuotojus pasitiko du kiškiukai Olimpiukai, kurie buvo renginio „Judu, krutu su šeima kartu“ simboliai ir koordinatoriai. Sumanymas tokiam renginiui kilo po to, kai respublikinis projektas „Olimpinė karta“ ugdymo įstaigas pakvietė teikti paraiškas ir gauti finansavimą netradicinių sporto šakų populiarinimui. Parašėme. Finansavimo negavome. Idėja liko...brendo...plėtėsi...Supratome, kad bendruomenė pasiryžusi organizuoti, dalyvauti, kviesti ir be didelių investicijų. Kai pinigų nėra – įsijungia kūrybiškumas, ieškoma draugų ir bendraminčių. Jaunieji šauliai su vadu Vidučiu Šešku ne tik karštos košės atvežė, bet dar ir suteikė galimybę mažiesiems „geniukams“ bei „rugeliukams“ pašaudyti į „tikrus“ taikinius. Energingasis lengvosios atletikos treneris Simas Strelcovas su Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniais buvo tikra parama net aštuoniuose sektoriuose dirbančioms vadovėms - „Genio“ ir „Rugelio“ darbuotojoms. 


    Sektoriuose „Metu“, „Bėgu“, „Šoku“, „Šuoliuoju“, „Taikau“, „Lendu“, „Improvizuoju“, „Ropoju“ mažieji ir vyresni dalyviai galėjo pasitikrinti savo vikrumą, lankstumą, taiklumą, ištvermę. Nuo vieno sektoriaus prie kito zujo daugiau nei trys šimtai mažų ir didelių sportininkų.
Vieni skubėjo kuo greičiau atlikti užduotis visuose sektoriuose ir kartojo vėl viską iš pradžių, kiti – stebėjo dalyvius iš tolėliau, treti – tiesiog mėgavosi nuostabiu oru, rudenėjančia gamta ir ore sklandančia bendryste. Kai kam išsprūdo, kad ,,aš čia pirmą kartą ir, kad čia – kažkokia ypatinga aura...“
Mažųjų emocijos ir klausimai ,,ar dar kada nors taip bus?“ verčia mąstyti apie tęstinius renginius.
     Dvi valandos praleistos su šeima, atitrūkus nuo kompiuterių ekranų, pakilus nuo darbo kėdės buvo neįkainojamas laikas. Gal kam nors ir kelio į didįjį sportą pradžia.

 Norėdami pamatyti akimirkas spauskite čia!!!

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.