Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ pakvietė dalyvauti sveikatinimo akcijoje „Mažieji turistai – 2019“. Akcija buvo skirta Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Tikslas – ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo dugiau laiko praleisti gryname ore, siekiant stiprinti fizines jėgas, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis.
Šioje akcijoje dalyvavo 8 mūsų darželio grupės. „Boružiukų“, „Pelėdžiukų“ grupės pasirinko „Saulės“ gimnazijos stadioną. Vaikai žaidė su klevo lapais, darė rudenines puokštes, sparčiuoju žingsniu žygiavo aplink stadioną, žaidė judrius žaidimus. „Kiškučių“ grupė į žygį išsiruošė Apasčios upės pakarante, grožėjosi rudenine gamta, stebėjo gelstančius medžius. Sugrįžę į šalia darželio esantį pušynėlį, ragavo arbatžolių arbatą. „Bitučių“ grupė keliavo į beržynėlį šalia Apaščios upės. Su kamuoliu žaidė judriuosius žaidimus, su padidinimo stiklu tyrinėjo medžius, lapus. Prisirinko pušų kankorėžių, kuriuos panaudos darbeliams. Savo kelionę užbaigė vaišindamiesi duona ir šilta arbata.


    „Saulės zuikučiai“ ėjo pėsčiųjų taku paleiŠirvėnos ežerą. Susipažino su įžymiomis Biržų miesto vietovėmis: bažnyčiomis, Astravo tiltu, Radvilų pilimi. Grožėjosi trykštančiais fontanais ir plaukiančiomis antimis. „Aitvariukų“grupė keliavo į Dauguviečio parką. Vaikščiodami po parką stebėjo rudenėjančią gamtą, grožėjosi spalvomis nutapytu rudeniu, išbandė savo jėgas ant sportinių įrenginių. Pėsčiųjų taku aplink Biržų pilį keliavo priešmokyklinukų grupė „Smalsučiai“. Keliaudami vaikai žvilgsniais palydėjo išskrendančius paukščius, pajuto dvelkiantį rudenišką vėjelį nuo Širvėnos ežero. Kita priešmokyklinukų grupė - „Nykštukai“ išsiruošė į tolimesnę kelionę autobusu. Jie aplankė Užušilių mišką. Vaikus pasitiko aplinkos apsaugos specialistas A. Griška, kuris atsakinėjo į vaikams rūpimus klausimus: apie grybus, medžius, varles.... Visi vaikščiojo pažintiniu taku, rinko šakeles laužui. Prie laužo vaišinosi vaisiais ir daržovėmis.
Mažieji turistai iš žygių grįžo kupini įspūdžių ir gerų emocijų. Kelionių nuotaikas vaikai perteikė piešdami, pasakodami draugams, tėveliams. Turizmas-tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas.    

  

                                                                                       Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Skadinienė

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.