Prisijungti!

Darželio renginiai

rainbow

     Laukiant gražiausių metų švenčių, gruodžio 6 dieną ,,Nykštukų“, ,,Smalsučių“, ,,Saulės zuikučių“ ir ,,Aitvariukų“ grupių vaikai linksmai leido laiką salėje, kurioje vyko kalėdinių estafečių varžytuvės. Visi savo jėgas išbandė su salės riedulio ir gimnastikos lazdomis, tunelio ir šoklumo rungtyse su barjerais šuoliams, vikrumo kopetėlėmis ir sniego gniūžčių mėtymu. Pats smagiausias ir linksmiausias momentas vaikams buvo ,,Sniego mūšis“. Kaip ir kiekvienose varžytuvėse, besivaržančios grupės turėjo aktyviai palaikančias kitų grupių komandas, kurios drąsino savo draugus. Renginį organizavo Dalia ir Rasa.
Kalėdinių estafečių varžytuvės prabėg nepastebimai. oVaikams suteikė daug džiugių emocijų, visų veiduose spindėjo šypsena. Vaikų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina mažųjų norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.
     Laimėjo draugystė ir noras sportuoti. Visi vaikučiai buvo apdovanoti ekologiškais obuoliais.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.