Prisijungti!
rainbow

 

Spalio 6 d. Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojama Mokytojada. Šiose varžybose savo jėgas išbandė ir lopšelio-darželio ,,Genys" mokytojų komanda. Renginio tikslas buvo skatinti pedagogų fizinį aktyvumą, stiprinti bendradarbiavimą ir, be abejo, išsiaiškinti sportiškiausią rajono pedagogų komandą.  Dalyviai išbandė netradicines sporto šakas. Laimėtojai buvo išaiškinti susumavus visus taškus. Džiaugiamės  smagiu bendravimu su kitų ugdymo  įstaigų kolegomis ir dėkojame ,,Genio“ komandai: Ritai, Renatai, Rasai, Agnei ir Daliai.
 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.