Prisijungti!
rainbow

 

Įgyvendinant ilgalaikę kvalifikacijos tobulinimo programą „Šiuolaikinis darželis. Iššūkiai ir galimybės“, organizavome Respublikinę skaitmeninių piešinių parodą „Žiemos linksmybės“. Parodoje dalyvavo 65 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Juos ruošė 22 mokytojos iš Biržų ir Elektrėnų ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Kviečiame apsilankyti parodos svetainėje ir pasigrožėti vaikų kurtais skaitmeniniais piešiniais.
 
                                                               Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Pliekaitienė
 
 

view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte

   Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.