Prisijungti!
rainbow
 
Ten, kur driekias mano laukas, – Laukuva
Ten, kur ošia mano šilas, – Šiluva
Ten, kur skamba mano dainos, – Dainava
Tai todėl, kad mano vardas Lietuva...
 
Vasario 15 dieną vyko šventinis rytmetys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Lopšelio-darželio ugdytiniai ir darbuotojai rinkosi į salę džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais. Šventę pradėjome iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Rytmečio metu dainos ir šokiai mus jungė, šypsenos mus vienijo. Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos, ši šventė palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.
Didelis AČIŪ už gražią šventę organizatoriams: Sofijai ir Gvidui, mokytojoms Onutei ir Alinai ir žinoma visai bendruomenei.
 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.