Prisijungti!
rainbow

Kalbinių gebėjimų ugdymas ikimokykliniame amžiuje turi ypatingą socialinę svarbą tolesniame vaiko gyvenime. Norint akcentuoti gimtosios kalbos svarbą, vasario 6-10 dienomis įstaigoje vyko trumpalaikis prevencinis kalbos ugdymo projektas „Miklūs piršteliai-aiškūs žodeliai“. Šis projektas buvo įtrauktas į 2023 m. Lietuvių kalbos dienų renginių planą. Ankstyvojo amžiaus vaikai lavino smulkiąją motoriką verdami, dėliodami, rūšiuodami, atlikdami pirštų mankštas, kurias lydėjo linksmi tekstai, eilėraštukai ir pajuokavimai. 3-5 metų amžiaus vaikai įsitraukė į veiklas, kurios skatino domėtis kalba, kalbos garsais ir taisyklingumu. Vyresnieji grupių vaikai buvo pakviesti į viktoriną „Garsus girdžiu-žodžius tariu“. Dalyviai atliko įvairias užduotis, skirtas garsinei analizei ir sintezei, teksto suvokimui, žodyno plėtojimui, buvo skatinami bendrauti ir bendradarbiauti.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.