Prisijungti!
rainbow

Gegužės 18 d. A. Dauguviečio parke Biržų mokykla-darželis „Vyturėlis“ organizavo tradicinį priešmokyklinio amžiaus mokinių orientavimosi sporto žygį „ATEIK IR ĮVEIK – 2023“. Šiais metais žygio partneriais tapo: Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Renginį organizuoti padėjo ir Biržų rajono policijos komisariatas su vaiku bičiuliu Amsiumi. Orientavimosi sporto žygio tikslas – orientavimosi sporto pagalba skatinti vaikų fizinį aktyvumą bei stiprinti sveikatą, ištvermę.
Žygyje dalyvavo „Nykštukų“ grupės komanda, kurią lydėjo mokytojos Vita ir Dalia. Komanda prisistatė su šūkiu, išsirinko kapitoną ir, gavę maršruto žemėlapį, iškeliavo į žygį (apie 4 km.). Žygio metu vaikai atrado visas 6 užduotis, grožėjosi nuostabia parko gamta, puikiu oru, ugdėsi gebėjimus orientuotis aplinkoje naudojant žemėlapius.
Tariame nuoširdų AČIŪ mūsų draugams vyturiukams, visai organizatorių komandai už bendradarbiavimą ir galimybę atrasti/pažinti sportinį džiaugsmą nuostabioje Biržų krašto gamtoje. Lauksime kitų metų gegužės ir galimybės išbandyti savo jėgas jau kitiems geniukams dalyvaujant tradiciniame orientavimosi sporto žygyje „Ateik ir įveik“.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.