Prisijungti!
rainbow

 

Gegužės 27 dieną (šeštadienį) „Saulės zuikučių“ grupės 6 ugdytiniai Gintarė, Sofija, Gabrielė, Ovidijus, Magnas, Markas, jų tėveliai ir mokytojos Dalia su Rasa vyko į Panevėžio lengvosios atletikos maniežą, kuriame šurmuliavo „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“ didysis festivalis. Į renginį, ankstesnių etapų metu lavintas fizines ypatybes praktiškai pritaikyti ir judėjimo džiaugsmą patirti, susirinko 40 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandų. Ugdytiniai išbandė 11 fizinio aktyvumo žaidimų: krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Visų festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus lydėjo respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandoms įgyvendinti padėjo lydėjusios mokytojos. Renginyje dalyvius aplankė ir visas veiklas stebėjo bei noriai su komandomis fotografavosi olimpietis, Lietuvos šaudymo rekordininkas Karolis Girulis. Visus renginio dalyviai buvo paskelbti „Lietuvos mažųjų žaidynių 2023” nugalėtojais ir apdovanoti atminimo prizais – finalinio festivalio dalyvio medaliais ir pasais. Įspūdžiai buvo išskirtiniai. Mūsų lopšeliui-darželiui įteikta padėka ir Lietuvos mažųjų žaidynių taurė, kuri įstaigoje papildys gautų taurių kolekciją.
Ačiū mažiesiems sportininkams ir jų tėveliams už puikias žaidynes.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.