Prisijungti!
rainbow

Spalio 25 dieną lopšelyje-darželyje „Genys“ vyko respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos inicijuota akcija „Sportuojantis koridorius”. Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje. Įgyvendinant vaiko sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje puikiai galima išnaudoti koridoriaus erdves. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa, Alina ir Dalia visus vaikus ir bendruomenės narius pakvietė pasportuoti netradiciniame fizinio ugdymo užsiėmime. Darželio koridoriaus erdvės virto kliūčių ruožais, kuriuos vaikai turėjo įveikti. Visi vaikai ir bendruomenės nariai užsiėmimus pradėjo mankšta salėje, vėliau sėkmingai įveikė linksmąsias sportines užduotis koridoriuose. Netradicinis fizinio ugdymo  užsiėmimas suteikė vaikams ir darbuotojams daug emocinio pasitenkinimo ir džiugių akimirkų.

ozio_gallery_lightgallery

Filialas

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.