Prisijungti!
rainbow

Kovo 18-22 d. darželyje vyko patirtinė savaitė-projektas „Žemė – mūsų planeta“. Projekto tikslas – ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybiškumą, idėjų generavimą, supratimą apie aplinkosaugą, pasitelkiant STEAM ugdymo(si) metodus (mokslą, tyrinėjimus, eksperimentus, kita), inovatyviais ir netradiciniais būdais.
Patirtinės savaitės veiklos organizuotos grupės, įstaigos kieme. Į ugdymo(si) procesą integruotos STEAM veiklos, išbandant įvairias kūrybines technikas ir atliekant eksperimentus. Kūrybingai ir smagiai paminėta Žemės diena. Organizuotos veiklos suteikė vaikams daugiau žinių apie ekologinį sąmoningumą, iš patirtinės savaitės-projekto metu užfiksuotų nuotraukų sukurtas filmukas „Žemė – mūsų planeta“. Video medžiagą galite pažiūrėti čia: https://youtu.be/zwGrSnsmgeA

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.