Prisijungti!
rainbow

Lopšelio-darželio „Genys“ informacija apie reikalingus ikimokyklinio ugdymo mokytojus

Reikalingi du ikimokyklinio ugdymo mokytojai, vienas iš jų skyriuje „Rugelis“. Skelbiama atranka šioms pareigoms užimti visu krūviu pagal neterminuotą darbo sutartį. Pareiginės algos koeficientas nuo 0,9294 (nuo 1659,35 Eur/ mėn. už 1 etatą neatskaičius mokesčių), kuris priklauso nuo profesinio darbo patirties.

Reikalavimai:

1.  Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas pedagoginis išsilavinimas, įgyta ikimokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikacija.
2.  Būti išklausius specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursus pagal
specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos kursų programą.
3. Būti įgijus kompetencijas numatytas mokytojų kompiuterinio raštingumo programų
reikalavimuose.
4. Puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.
5. Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

1. Aktyvus dalyvavimas projektinėje veikloje.
2. Iniciatyvumas, rengiant ugdytinius konkursams.

Pretendentas privalo pateikti:

1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
2. Asmens tapatybę, išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją, pedagoginį darbo stažą
patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas.
3. Gyvenimo aprašymą.
4. Savo privalumų sąrašą, nurodant dalykines savybes ir įgūdžius.
5. Pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai (-ės) gali pateikti dokumentus asmeniškai, siųsti paštu arba el. paštu. Jeigu dokumentai siunčiami paštu, pateikiamos dokumentų kopijos. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinus grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami lopšelyje-darželyje „Genys“ (Gimnazijos g. 3, Biržai) iki 2024 m. balandžio 17 d. darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12.45 val. Atrankos būdas - žodžiu (pokalbis).

Pokalbis su pakviestais pretendentais vyks 2024 m. balandžio 19 d. 10 val.

Išsamesnė informacija tel. +370 450 31 139, arba el. paštu geniukai Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.