Prisijungti!
rainbow

Balandžio 5 d. įstaigos salėje organizuotas šventinis rytmetys „Vaikų Velykėlės“. Šventės personažai – Kiškis, Geniukas, Vyturėlis ir Gandras pakvietė visus smagiai suktis rateliuose, žaisti žaidimus, minti mįsles. Kiekviena grupė paruošė prisistatymą, naudojant grožinę literatūrą ir lietuvių liaudies smulkiąją tautosaką. Puoselėjome bendrystės jausmą, puošdami berželio šakas pačių pagamintais margučiais. Taip visi kartu susipažinome ir prisiminėme Velykų papročius ir tradicijas. Smagu, kad šventinis rytmetys padovanojo visiems daug puikių emocijų. Ačiū mokytojoms Rimai, Alinai, Sandrai ir Simonai.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.