Prisijungti!
rainbow

Balandžio 10 d. lopšelyje-darželyje finišavo respublikinis projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“. Sporto renginyje dalyvavo visi įstaigos ugdytiniai – nuo mažiausio iki didžiausio. Vaikai sportavo pagal amžiaus grupes, kad dalyvių jėgos būtų lygios. Vyresnieji ypač azartiškai varžėsi įvairiose rungtyse, kuriose reikėjo pademonstruoti savo vikrumą ir greitį. Nors varžybose nugalėjo draugystė, bet džiaugiamės, kad mažiesiems dalyviams netrūko sportinio užsispyrimo, patirta daug teigiamų emocijų ir neužmirštamų įspūdžių. Visos grupės buvo apdovanotos Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) dalyvių diplomais.
Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“ – puiki priemonė skatinti fizinį aktyvumą ir pozityvų požiūrį į fizinį ugdymą bei sportą, supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo bei bendradarbiavimo galimybėmis.
Dėkojame projekto koordinatorėms Daliai ir Rasai, grupių mokytojoms ir jų padėjėjoms, suteikusioms vaikams aktyvaus judėjimo džiaugsmą.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.