Prisijungti!
rainbow

Jau ketvirtus metus dalyvavome Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte ,,Futboliukas“. Nuo rugsėjo, kiekvieną mėnesį, vaikų laukė nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galėjo pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis. Projekte „Futboliukas“ dalyvavo 100 vaikų iš „Nykštukų“, „Saulės zuikučių“, „Aitvariukų“, „Smalsučių“ ir ,,Bitučių” grupių.
Balandžio 26 d. visi dalyviai susirinko į salę draugiškai pažaisti . Vaikams ir mokytojoms buvo įteikti diplomai už aktyvų dalyvavimą „Futboliuko“ projekte. Turnyro metu patirtos emocijos ir žaidybinė patirtis įkvepia populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairius jų talentus.

 

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.