Prisijungti!
rainbow

Gegužės 8 d. Biržų pilies kieme nuskambėjo jau tradicija tapęs respublikinis lietuvių liaudies dainų, žaidimų ir šokių festivalis „Sėjau rūtą“. Festivalio tikslas – ugdyti ir puoselėti liaudies meno tradicijas, tautinį identitetą ir meilę gimtajam kraštui.
Dalyviai atvyko iš Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“, Panevėžio lopšelio-darželio „Rugelis“, Kupiškio mokyklos „Varpelis“, Kupiškio lopšelio-darželio „Obelėlė“, Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“, Biržų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Biržų rajono B. Sruogos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Biržų lopšelio-darželio „Genys“ skyriaus „Rugelis“ – daugybė dalyvių, juos lydėjusių mokytojų, svečių...


Mažieji šokėjai prisistatė su namų darbais, nuotaikingai šoko bendrus lietuvių liaudies šokius ir ratelius. Dalyvius linksmino Biržų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Širvėna“.
Renginį vedė mokytoja A. Pliekaitienė, šokius ir ratelius parinko ir ruošė mokytoja A. Mitrochinienė. Baigiamojoje festivalio dalyje visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės. Įstaigos virėjos visus vaišino gardžia koše, rėmėjų duona ir sūriu.
Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems dalyviams už atvykimą, gerą nuotaiką ir linksmą šokį. Smagu buvo patirti jau šeštus metus įvairiose aplinkose vykstančio festivalio „Sėjau rūtą“ nuotaikas, galimybes bendradarbiauti bei skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų saviraišką, ratelių ir šokių atlikimo džiaugsmą. Ir toliau burkimės kartu, siekiant ugdyti vaikų gebėjimus, perimant tradicines etnines vertybes.

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.