Gegužės 21d. gausus mūsų lopšelio-darželio ugdytinių būrys, darbuotojai susirinko į edukacinį sveikatinimo renginį „Ir maži ir dideli - mes sportuojame visi“. Renginys buvo skirtas ir respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ II etapo užbaigimui.Sporto šventės tikslas – skatinti vaikų, įstaigos darbuotojų fizinį aktyvumą, patiriant judėjimo džiaugsmą sportuojant, žaidžiant, smagiai praleidžiant laiką kartu. Nusiteikę sportiškai ir aktyviai praleisti laiką lauke visi, su didžiule energija, atliko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ – „Ąžuolo mankštą“.
Po to grupės gavo kelionių pasus ir lankė septynias stoteles: „Taiklumo“, „Oranžinio kamuolio“,
„Pusiausvyros“, „Kliūčių ruožo“, „Paspirtukų“, „Estafečių“iį „Įvarčio“ bei atliko sportines užduotis.
Puiki nuotaika, azartas, sportinis užsispyrimas ir judėjimo džiaugsmas lydėjo visus: ir mažus, ir didelius edukacinio sveikatinimo renginio dalyvius. Sporto šventės pabaigą vainikavo bendras šokis „Yra tokia diena“. Direktorė Laimutė apdovanojo visas grupes respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ diplomais ir sveikuoliškais obuoliais.