Vasario 3 d. mūsų įstaiga įsijungė į respublikinį projektą ,,Žiemos olimpiada 2022“ ir šventė 10-ties metų RIUKKPOS gimtadienį.
Projekto iniciatorius – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį, išbandant žiemos sporto šakas, bei skatinti ugdytinių sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu.
Šią dieną sniego buvo nemažai, todėl pavyko išbandyti įvairias žiemos sporto šakas: biatloną, rogučių sportą, ledo ritulį, tramplynus, slidinėjimą, judrų žaidimą, o svarbiausia RIUKKPA 10-ojo gimtadienio torto papuošimą. Buvo linksma, malonu ir naudinga – vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir naujų patirčių.
Ikimokyklinukų žiemos olimpiadą organizavo mokytojos Dalia, Rasa ir Sandra S.