Kovo 24 d. mūsų įstaigos „Pelėdžiukų“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai, mokytojai dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Augu Lietuvai stiprus ir sveikas 2022“, kurį organizavo Biržų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“. Projektas buvo skirtas sveikos gyvensenos kompetencijų ugdymui ir Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti, panaudojant nuotolinių susitikimų ir video konferencijų organizavimo platformą Zoom.
Tenkinant vaikų poreikį judėti ir didinant sveikatos ugdymo veiklų įvairovę, projekto dalyviai dalyvavo bendroje mankštoje ir , skambant dainai „Lietuvėla tu mana“, atliko pratimus su lazdomis. Ačiū organizatoriams už nuotaikingą sveikatinimo renginį, už skatinimą bendradarbiauti ikimokyklines įstaigas respublikos mastu.